«Парі-Матч» розіграє приставки Xbox

Рейтинг Букмекерів

Компанія «Парі-Матч» розпочала другий етап широкомасштабного промо, приуроченого Євро-2016. Клієнти компанії можуть виграти 5 ігрових приставок Xbox.

БК «Парі-Матч» розпочала другий етап промо, приуроченого Євро-2016

БК «Парі-Матч» розпочала другий етап промо, приуроченого Євро-2016

C 6-го червня по 10-те липня «Парі-Матч» проводить другий етап промо – Play Euro, йдеться в прес-релізі компанії.

Шанувальникам футболу пропонується проявити себе в ролі гравця в онлайн-грі на сайті http://play.parimatch.com/ і взяти участь у розіграші призів, головний з яких – п’ять ігрових приставок Xbox.

В рамках гри потрібно обрати свою збірну і привести її до перемоги, вибиваючи інші команди. Для цього потрібно прибирати з поля прапори-блоки, б’ючи по них м’ячем. Для отримання призу потрібно потрапити в головний прапор-блок на вершині ігрового поля.

Гра при цьому розділена на рівні. З кожним рівнем зростає швидкість руху м’яча і відповідно підвищується цінність призів в разі перемоги.

Володарі приставок будуть оголошені 13-го липня. Детальніше про умови конкурсу читайте тут.

Нагадаємо, компанія «Парі-Матч» запустила в квітні для шанувальників футболу з України, Молдови і Казахстану масштабну крос-регіональну акцію «Рандеву з Євро-2016» і в травні визначила її переможців, які поїхали на Євро-2016.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт