«Парі-Матч» призупинив спонсорське фінансування української Прем’єр-ліги

Рейтинг Букмекерів

На офіційному сайті української Прем’єр-ліги розміщено звернення керівництва вищого футбольного дивізіону країни щодо ситуації навколо букмекерської компанії «Парі-Матч» – титульного спонсора чемпіонату.

Через переслідування «Парі-Матч» клуби УПЛ втратили важливе джерело фінансування

Через переслідування «Парі-Матч» клуби УПЛ втратили важливе джерело фінансування

У зверненні Прем’єр-ліги йдеться про проявлену допомогу з боку букмекерської компанії перед стартом сезону УПЛ 2015/2016, коли через тривалу економічну кризу в складну ситуацію потрапило багато професійних клубів України. Завдяки підписанню угоди, за умовами якої ТОВ «Парі-Матч» став титульним спонсором турніру (що змінив назву на «Ліга Парі-Матч») на два найближчі сезони, українські клуби отримали додаткове джерело фінансування.

Одним з факторів, що вплинули на позитивне рішення керівництва ТОВ «Парі-Матч» про співпрацю та популяризацію торгової марки, стала очікувана легалізація ринку букмекерських послуг в Україні.

У зв’язку з тим, що в останні тижні правоохоронні органи України, як йдеться у повідомленні, «здійснюють цілеспрямоване переслідування керівництва ТОВ «Парі-Матч», титульний спонсор не має можливості продовжувати фінансування Прем’єр-ліги згідно з угодою, а футбольні клуби позбавлені додаткових надходжень коштів».

Тому Прем’єр-ліга звернулася з офіційним зверненням до керівництва України із закликом «усунути очевидне непорозуміння і якнайшвидше легалізувати ринок букмекерських ставок на спортивні події».

Додамо, що «Парі-Матч» звернеться до суду для захисту ділової репутації.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?