«Парі-Матч» – генеральний спонсор конференції Game ОN

Олександр Веселов

Відома міжнародна холдингова компанія «Парі-Матч», яка успішно працює на світовому ринку спортивних ставок більше 20 років, приєдналася до проведення конференції Game ON в ролі генерального спонсора. «Парі-Матч» готова поділитися своїм досвідом роботи для перезапуску букмекерської індустрії в Україні.

«Парі-Матч» - генеральний спонсор конференції Game ON

«Парі-Матч» – генеральний спонсор конференції Game ON

Game ON – програма заходів та ініціатив у сфері грального бізнесу за підтримки українського уряду, яка почнеться з конференції в Києві 13-14 жовтня. На заході зберуться керівники уряду, експерти та лідери гральної індустрії з усього світу. Фокус виступу спікерів і дискусії спрямовані на створення в Україні фундаменту для рестарту гральної індустрії – на рівних та прозорих умовах для всіх представників ринку, а також для позитивного впливу цієї сфери на економіку країни.

Основне завдання конференції Game ON – посприяти створенню законодавчого поля, що регулює діяльність гральної індустрії, відповідно до найкращих міжнародних стандартів. На конференції будуть присутні представники органів державної влади вищого рангу, автори законопроектів. Саме на Game ON вони зможуть почути думки професіоналів грального бізнесу.

Сергій Портнов, генеральний директор холдингу «Парі-Матч»:

«Букмекерство – це гра розуму, інтелекту. Забороняти його – це все одно, що забороняти мислити. Спорт та букмекерство пов’язані між собою. Не всі люди можуть бути спортсменами – не всім дано в силу різних причин. Але віддані вболівальники вміють цінувати красиву боротьбу. Вони хочуть бути пов’язаними зі спортом. Тому роблять ставку на інтелектуальну гру. Чому в Україні їх позбавляють права любити спорт у всіх проявах? Чому забороняють аналізувати, мислити?

Крім цього, букмекерство – це така ж галузь економіки, як, наприклад, нафтогаз, машинобудування, металургія – потрібна сфера для економіки країни. І вона вимагає законодавчого регулювання. Тільки легальне поле вплине на ринок праці, зростання туризму і розквіт економіки держави. Ось навіщо потрібна конференція Game ON. Це прекрасний майданчик для відкритого діалогу з владою».

На конференції будуть розглянуті всі сфери, як онлайн, так і офлайн-діяльності грального бізнесу: казино, букмекерство, кінний тоталізатор, а також буде представлено новий підхід у функціонуванні «Національної лотереї».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?