«Парі-Матч» анонсував запуск нового сайту і додатку для Android

Олександр Веселов

Букмекерська контора «Парі-Матч» повідомила про презентацію своїх найближчих технічних нововведень – під час проведення Russian Gaming Week букмекер представить нові версії сайту і додатку для Android.

Russian Gaming Week пройде у Москві 2-3 червня

Russian Gaming Week пройде у Москві 2-3 червня

В офіційному прес-релізі «Парі-Матч» сказано, що свіжа версія сайту буде концептуально новою і прогресивною для грального ринку СНД. Компанія обіцяє багатомовність всіх текстів сайту, принципово новий купон і прискорену мобільну версію.

Також наступного місяця букмекер планує запустити новий додаток для Android – удосконалена версія дозволить зробити мобільний сервіс більш комфортним та оперативним.

Окрім того, спеціально до Євро-2016 холдинг планує збільшити кількість трансляцій за рахунок другорядних видів спорту, а також прискорити і поліпшити картковий процесинг.

Нагадаємо, що в програмі виставки Russian Gaming Week, офіційним спонсором якого є «Парі-Матч», оголосять переможців премії Betting Awards 2016, де в номінації «Кращий інтернет-портал року про букмекерство» представлений «Рейтинг Букмекерів». Проголосувати за наш сайт можна за цим посиланням.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?