ПАР: вісім футбольних чиновників та гравців підозрюються в причетності до «договірняків»

Олександр Веселов

Керівництво футбольної Прем’єр-ліги Південно-Африканської Республіки (PSL) ініціювало справу про договірні матчі, в процесі розслідування якої буде допитано вісім осіб – чиновників та гравців – імена котрих не розголошуються в інтересах слідства.

За участь у «договірняках» в ПАР можуть покарати ув’язненням

За участь у «договірняках» в ПАР можуть покарати ув’язненням

Справа дійсно серйозна, адже законодавством ПАР за участь у спортивних «договірняках» передбачено покарання у вигляді позбавлення волі. Не виключено, що після інспекції футбольної влади, підозрювані будуть викликані на допит до поліції.

Всі підозрювані у «договірняках» будуть допитані дисциплінарним комітетом PSL до 30-го березня 2016 року. У зв’язку з делікатним характером звинувачень, імена учасників слідчого процесу не розголошуються. Офіційно вони будуть озвучені тільки після того, якщо PSL прийме рішення про покарання, – повідомляє сайт News Day.

Зазначимо, що футбольна влада ПАР у цій справі координує свої дії з чиновниками Зімбабве, де також розслідують справу про футбольні «договірняки». Не виключено, що деякі учасники процесу можуть отримати покарання в обох сусідніх країнах. Щоправда, в законодавстві Зімбабве немає спеціалізованих законів протидії «договірнякам» у спорті.

Також згадаємо, що кілька днів тому ФІФА дискваліфікувало трьох колишніх чиновників з ПАР, які мали стосунок до «договірняків» національної збірної країни напередодні домашнього Чемпіонату світу в 2010 році.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?