«Падіння» FavBet: ситуація навколо сайту букмекера напружена до межі

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія FavBet продовжує відчувати величезні проблеми з функціонуванням власного інтернет-сайту. Офіційний онлайн-ресурс букмекера недоступний гравцям вже без малого чотири доби.

"Падение" сайта FavBet вызвало множество негативных эмоций у клиентов букмекера

«Падіння» сайту FavBet викликало безліч негативних емоцій у клієнтів букмекера

Сьогодні вночі в офіційній групі FavBet в соціальній мережі Вконтакті з’явилося екстрене повідомлення про те, що сайт компанії піддався хакерській атаці і зараз знаходиться під контролем зловмисників. Букмекер поінформував своїх клієнтів, що «пірати» від імені FavBet здійснюють імейл-розсилки з якоюсь неправдивою інформацією, що дискредитує ім’я компанії.

«Повідомлення, відправлені від імені компанії FavBet, починаючи з 25.12.2015, просимо вважати недійсними» – йдеться в пості букмекера Вконтакті. Також компанія постаралася заспокоїти обурених клієнтів, логічно стурбованих збереженням власних онлайн-депозитів.

«Хочемо звернути Вашу увагу на те, що дані клієнтів як і раніше знаходяться в безпеці» – запевняє FavBet. На момент публікації цього матеріалу сайт букмекера раніше був недоступний. Настільки тривалий збій у роботі онлайн-ресурсу став причиною того, що оцінка FavBet була сьогодні знижена «Рейтингом Букмекерів» з 4 до 3. Цікаво, що ще вдень 24 грудня о тій же самій офіційній групі компанії Вконтакті з’явилася інформація наступного змісту: «Дуже важлива інфа! Просимо всіх клієнтів компанії FavBet звернути увагу! У зв’язку з роботами по поліпшенню, сайт не буде доступний з 19:00 24 грудня по 12:00 25 грудня. Спасибі за розуміння!».

Як бачимо, у підсумку «щось пішло не так» . Адміністратори групи БК Вконтакті у своїх онлайн-коментарях у відповідь на обурені репліки гравців-клієнтів продовжують повідомляти, що робиться все для якнайшвидшого відновлення працездатності сайту і просять не турбуватися за збереження депозитів і персональних реєстраційних даних.

«Рейтинг Букмекерів» продовжує стежити за розвитком ситуації. Незабаром ми постараємося отримати офіційних коментарів від топ-менеджменту FavBet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?