Paddy Power закликав фанатів об’єднатися «проти Англії»

Олександр Веселов

Ірландський букмекер Paddy Power представив публіці гігантську стіну в Кардіффі, столиці Уельсу, із закликом об’єднатися проти англійців під час чемпіонату світу з регбі.

Paddy Power закликав фанатів об'єднатися «проти Англії»

Paddy Power закликав фанатів об’єднатися «проти Англії»

На порожній білій стіні компанія розмістила оголошення з проханням ірландським регбійним уболівальникам залишати повідомлення, адресовані англійській збірній.

Центральне повідомлення Paddy Power на стіні несе наступне гасло: «Світ в союзі проти Англії». Також поруч є заклик: «Залиште ваше повідомлення Англії тут, та ми надішлемо їх на колісниці на «Твікенхем».

Порожню стіну було встановлено в суботу минулого тижня, та вона була заповнена повідомленнями в лічені години регбійними уболівальниками з усього світу. Організатори також зазначили, що Кардіфф є одним з кращих міст для проведення цього заходу.

Судячи з ситуації в соціальних мережах, рекламний трюк букмекерів був прийнятий фанатами з гумором, у тому числі і англійськими уболівальниками, які самі стали учасниками цієї акції.

Нагадаємо, букмекерська компанія Paddy Power була заснована в 1988 році в Дубліні. Її офіси знаходяться в Ірландії, Великобританії та Італії, також контора представлена в Австралії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?