Paddy Power закінчив рік з операційним прибутком в $ 195 млн і оголосив про додаткову виплату дивідендів

Рейтинг Букмекерів

Ірландський букмекер Paddy Power повідомив, що очікує 180 000 000 євро (близько $ 195 млн) операційного прибутку за підсумками 2015-го завдяки гарним показникам в останні тижні перед 2016-им роком, інформує CITY AM.

За слияние с Betfair акционеры Paddy Power получат 0,18 евро за акцию

За злиття з Betfair акціонери Paddy Power отримають 0,18 євро за акцію

Незважаючи на відмінний фінальний ривок, за підсумками року дохідність однієї акції Paddy Power складе всього 3,33 євро (3,6 долара), в той час як більша частина аналітиків прогнозувала дохід в 4 євро за акцію.

Крім підсумкових дивідендів за фінансовий рік (1,2 євро або 1,3 долара за акцію) і регулярних дивідендів (1,8 євро або 1,96 долара за одну акцію), акціонери отримають частину спеціального фонду в розмірі 80 мільйонів євро (близько 1, 8 євро за акцію). З нагоди завершення операції по злиттю з біржею ставок Betfair власники акцій ірландського букмекера отримають «в навантаження» 0,18 євро за акцію. У свою чергу Betfair заявила про 0,24 євро за акцію в якості бонусу до швидкого злиття двох гігантів британського ринку.

Нагадаємо, що операція по злиттю Betfair і Paddy Power завершиться 2 лютого поточного року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?