П’ять в’єтнамських футболістів через договірний матч надовго опинились у в’язниці

Олександр Веселов

Вчора у В’єтнамі винесли вирок низці футболістів по справі про договірний матч, яку відкрили у 2014-му році. П’ятьом гравцям були пред’явлені звинувачення у навмисному впливі на результат поєдинку у V-Лізі, найвищого футбольного дивізіону країни.

Догрались…

Догрались…

Після тривалого розслідування провину гравців було доведено, за що вони отримали суворі покарання – найближчі роки кожен з них проведе за ґратами. Всі ці футболісти захищали кольори клубу «Донгнай», коли на своє лихо вирішили злити команді «Квангнін» (3:5). Напередодні тієї дуелі «Донгнай» виступав беззаперечним фаворитом, повідомляє сайт Tuoi Tre News із посиланням на відоме інформаційне агентство AFP.

В процесі розслідування поліція з’ясувала, що нечесні гравці отримали 18.5 тисяч доларів від місцевих гемблерів за те, що програють матч з різницею у два м’ячі. Окрім того, правоохоронці також встановили, що в тому ж сезоні гравці «Донгнай» здали ще один поєдинок – проти «Тханьхоа» (0:3), незаконно збагатившись на тисячі доларів.

Отже, капітан команди Пнам Ху Пат отримав покарання у шість років позбавлення волі, інші чотири гравці колективу покарані ув’язненням від 24 до 30 місяців. До речі, гемблерам, які купили матч проти «Квангніну», також доведеться відповісти за свою шахрайську діяльність – одного з них засуджено до трьох років позбавлення волі, інші три зловмисника отримали по два роки тюрми.

Раніше ми повідомляли, що в’єтнамська громадськість продовжує обговорювати питання договірних матчів у V-Лізі, хоча керівник Федерації футболу країни вважає, що ця проблема залишилися у минулому.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?