П’ять футболістів збірної Непалу заарештовані за участь в договірних матчах

Рейтинг Букмекерів

П’ять футболістів збірної Непалу, включаючи капітана команди, арештовані поліцією країни за підозрою в участі в договірних матчах.

Футболісти збірної Непалу грали договірні матчі з 2008 року

Футболісти збірної Непалу грали договірні матчі з 2008-го року

За словами офіційного представника поліції Непалу, затримані з 2008-го року, за завданням букмекерських контор, організовували договірні матчі своєї збірної. Зокрема, під підозру потрапили зустрічі збірної Непалу з командами Афганістану, Бангладеш, Малайзії і Філіппін.

В якості доказів у поліції наявні чеки, якими представники букмекерів розплачувалися з футболістами, а також виписки з банківських рахунків підозрюваних, інформує непальське видання Himalayan Times.

Повідомляється, що розслідування тільки почалося і в справі можуть з’явитися нові підозрювані, включаючи посадових осіб федерації футболу Непалу. Заарештованим футболістам загрожує суворе покарання, оскільки за законами Непалу вони скоїли злочин проти держави.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?