Оцінку БК Tennisi підвищено з «3» до «4»

Рейтинг Букмекерів

Оцінку букмекерської компанії Tennisi в нашому рейтингу БК підвищено з «3» до «4». «Рейтинг Букмекерів» прийняв це рішення у зв’язку з тим, що букмекер задовольнив всі наявні скарги клієнтів.

БК «Теннісі» підвищено в рейтингу

БК «Тенісі» підвищено в рейтингу

Букмекерська контора «Тенісі» була додана в рейтинг БК в березні 2012-го року з оцінкою «3». Це підвищення в рейтингу стало першим для білоруської компанії за більш ніж 4-річний період.

Букмекер вирішив усі скарги, які на нього надійшли та погодився надалі співпрацювати з «РБ» у вирішенні можливих суперечок з клієнтами.

Ми просимо всіх гравців, які мають досвід гри в цій конторі, залишити свої відгуки про неї в коментарях до огляду Tennisi. За наявності спору пропонуємо вам заповнити форму скарги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?