Оцінку БК Rivalo знижено з «4» до «3»

Рейтинг Букмекерів

Оцінка букмекерської контори Rivalo знижено в нашому рейтингу з «4» до «3». Підставою для зниження оцінки послужило скупчення незадоволених скарг на контору і її жорстка позиція по відношенню до клієнтів, які, на думку «Рівало», є мультіаккаунтерами.

Оцінку БК Rivalo знижено з «4» до «3»

Оцінку БК Rivalo знижено з «4» до «3»

Букмекерська контора Rivalo знижена в рейтингу до категорії «3» через необґрунтовані звинувачення клієнтів в мультіаккаунтінгу, блокувань їх рахунків і конфіскацій виграшів. Нагадаємо, що в травні 2015-го року «Рейтинг Букмекерів» з аналогічної причини вже знижував оцінку компанії до «двійки».

Справа в тому, що представники контори звинувачують клієнтів в мультіаккаунтінгу після того, як проводять відеоконференцію, в ході якої, як заявляє представник Rivalo, клієнти не можуть відповісти на більшість запитань. «РБ» вважає цей доказ недостатнім, а відеоконференція повинна використовуватися лише для того, щоб побачити обличчя гравця і переконатися в тому, що на зв’язок вийшов саме він.

Ми вимагаємо, щоб гравцям, котра надала оригінали документів, що підтверджують особу та адресу, виплачували весь баланс, наявний на рахунку. Це правило є обов’язковим для контор з високими оцінками.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?