Оцінку БК Rivalo підвищено з «3» до «4»

Рейтинг Букмекерів

Оцінку букмекерської контори Rivalo в нашому рейтингу підвищено з «3» до «4». Компанія опрацювала всі наявні на неї скарги і відповідає вимогам, що висуваються до букмекерських контор «Рейтингом Букмекерів».

Оцінку БК Rivalo підвищено з 3 до 4

Оцінку БК Rivalo підвищено з 3 до 4

Компанія розглядає і виносить справедливий вердикт щодо заяв, які приходять від їх клієнтів. У середині листопада 2015-го року оцінку Rivalo було підвищено до «3» після того, як в травні того ж року знижувалася до «2» через незадоволені скарги і жорстку позиції стосовно клієнтів, які, на думку букмекера, відносяться до мультиаккаунтерів.

Залишайте свій відгук про букмекерську контору Rivalo в коментарях до цієї новини або в огляді Rivalo, якщо маєте досвід гри в ній. За наявності суперечки з цим букмекером заповніть форму скарги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?