Оцінку БК Rivalo підвищено з 2 до 3

Рейтинг Букмекерів

Оцінку букмекерської компанії Rivalo в нашому рейтингу підвищено з 2 до 3 завдяки тому, що букмекерська контора Rivalo задовольнила всі наявні на неї скарги.

Оцінку Rivalo підвищено

Оцінку Rivalo підвищено

Останній раз оцінка цієї букмекерської компанії змінювалася в травні 2015 року: тоді Rivalo була знижена до 2 через незадоволені скарги і жорстку позицію по відношенню до клієнтів, які, на думку букмекера, були мультиаккаунтерами.

На початку листопада представник контори повідомив, що всі гравці можуть отримати свої кошти за допомогою виплати на банківські реквізити, про що були розіслані повідомлення в приватному обговоренні скарг.

Ми продовжуємо збір відгуків від гравців про Rivalo: якщо ви маєте досвід гри в цій конторі, залиште свій відгук про неї в коментарях до цієї новини або в огляді Rivalo. При наявності суперечки з цим букмекером заповніть форму скарги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?