Оцінку БК «Парі-Матч» підвищено з «3» до «4»

Рейтинг Букмекерів

Оцінку букмекерської компанії «Парі-Матч» в нашому рейтингу підвищено з «3» до «4» після того, як контора скоротила термін перевірки рахунку з 2 місяців до 14 діб.

Рейтинг Парі-Матч підвищився з 3 до 4

Рейтинг Парі-Матч підвищився з 3 до 4

Таким чином, «Парі-Матч» знову переходить в категорію рекомендованих букмекерів.
Нагадаємо, оцінку «Парі-Матч» було знижено у вересні минулого року в зв’язку з різким збільшенням кількості скарг. Гравці скаржилися на тривалий термін верифікації. Тоді термін проведення процедури був збільшений з 7 до 30 днів.

Згідно з пунктом 1.0 розділу «Верифікація» параграфа «Процедури» правил оцінки букмекерських контор, перевірки, які тривають понад 14 днів, «Рейтинг Букмекерів» розцінює як штучні затримки і розцінює як порушення рекомендацій.

Після зміни термінів перевірки «Парі-Матч» знову відповідає вимогам «Рейтингу Букмекерів» до благонадійних контор. Залишайте свої відгуки про гру на цьому букмекері в огляді букмекерської контори «Парі-Матч».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?