Оцінку БК Fonbet підвищено з 2 до 3

Рейтинг Букмекерів

Оцінку букмекерської компанії Fonbet в нашому рейтингу підвищено з 2 до 3. Таке рішення було прийнято «Рейтингом Букмекерів» в результаті обговорення скарг з представником контори.

Нова оцінка Fonbet - 3

Нова оцінка Fonbet – 3

Останній раз оцінка цієї букмекерської компанії змінювалася в листопаді 2014 року: тоді Fonbet був знижений до оцінки 2 через незадоволені скарги і неготовность дотримуватися ряду наших вимог.

Проте в останні півроку компанія відповідає на скарги гравців на нашому сайті. Для цього компанія виділила кілька людей зі служби безпеки і підтримки. Комунікація йде досить продуктивно. Компанія в ряді випадків йшла гравцям назустріч, повторно розглядаючи виникли суперечки і виносячи рішення на користь клієнта, якщо його дії не йшли в розріз з правилами Fonbet.

Ми продовжуємо збір відгуків від гравців про Fonbet: якщо ви маєте досвід гри в цій конторі, залиште свій відгук про неї в коментарях до цієї новини або в огляді Fonbet. За наявності суперечки з цим букмекером заповніть форму скарги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?