Оцінку БК Favbet підвищено з «2» до «3»

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора Favbet підвищена в нашому рейтингу до оцінки «3» в зв’язку з тим, що букмекер задовольнив всі скарги клієнтів, що надійшли після хакерської атаки на сайт.

БК «Фонбет» вирішила всі скарги

БК «Фавбет» вирішила всі скарги

Оцінку букмекерської контори Favbet підвищено в рейтингу з «2» до «3». Компанія задовольнила всі скарги клієнтів і усунула наслідки хакерської атаки на сайт, в результаті якої рахунки багатьох клієнтів БК були зведені до нуля.

Контора впродовж декількох місяців, починаючи з кінця грудня, обіцяла вирішити виниклі проблеми, проте ситуація не змінювалася, внаслідок чого в кінці лютого оцінка Favbet була знижена до двійки. До теперішнього моменту контора вирішила всі наявні скарги.

«Рейтинг Букмекерів» прийняв рішення підвищити букмекера в рейтингу. Якщо у вас є якісь претензії щодо роботи БК, заповніть форму скарги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?