Оцінку БК Betcity підвищено з 3 до 4

Рейтинг Букмекерів

В результаті проведених консультацій з букмекерів і у зв’язку зі своєчасним вирішенням усіх скарг оцінка букмекерської контори Betcity була підвищена з 3 до 4.

Оцінку Betcity підвищено

Оцінку Betcity підвищено

У травні 2015-го до нас звернувся представник Betcity з пропозицією розібратися з негативними відгуками, а також зі скаргами від гравців. Після узгодження з букмекерською конторою вимог до контор, охочих мати високу оцінку в рейтингу, представник Betcity своєчасно реагував на скарги, що надходять, в результаті чого через місяць оцінка була піднята з 2 до 3.

Робота, яку виконав представник букмекера в цьому напрямку, гідна похвали. Після того, як були встановлені правила гри, представник оперативно вирішував всі поставлені перед ним питання.

Історія оцінки БК Betcity показова в плані того, як ізольованість компанії може негативно позначатися на її репутації (Betcity навіть входила до нашого чорного списку), і як просто звести негатив до мінімуму, почавши працювати за принципом прозорості та клієнтоорієнтованості. Сьогодні ми підвищуємо Betcity до рівня рекомендованої букмекерської контори.

Ми просимо гравців залишати відгуки про свій досвід гри в Betcity тут або в коментарях до огляду букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?