Оцінка БК Vulkan Stavka знижена з «4» до «3»

Гончар Тарас

Рейтинг букмекерської контори Vulkan Stavka знижений з «4» до «3». Це пов’язано з тим, що компанія не має ліцензій, тобто її діяльність ніким не регулюється.

Рейтинг Vulkan Stavka знижений до «трійки»

У зв’язку з тим, що «Вулкан Ставка» здійснює свою діяльність без відповідної ліцензії регулятора, ця БК не може перебувати в нашому рейтингу вище категорії «3». «Рейтинг Букмекерів» неодноразово робив запити представників компанії з метою отримання інформації з даного питання, однак відповіді з вірною інформацією не було. Ми змушені знизити оцінку букмекера з «4» до «3».

Нагадаємо, що БК Vulkan Stavka була додана в рейтинг в травні 2015 року. Контора співпрацює з «РБ» за рішенням скарг, що надходять.

Запрошуємо залишати відгуки про свій досвід гри в цій компанії в огляді БК «Вулкан Ставка» в нашому рейтингу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?