Оцінка БК Bookmakerclub підвищена з 2 до 3

Рейтинг Букмекерів

Оцінка букмекерської контори Bookmakerclub в нашому рейтингу підвищена з 2 до 3. За тривалий період перебування в рейтингу на цю БК не надходило скарг. Сайт букмекера був модернізований. «РБ» прийняв рішення підвищити категорію Bookmakerclub до трійки.

БК BookmakerClub покинула граничащую с черным списком зону

БК BookmakerClub покинула зону, яка межує з чорним списком

Онлайн-БК Bookmakerclub підвищена в рейтингу контор до категорії «3». У зв’язку з тим, що після рішення першої скарги на цю контору і виплати клієнту балансу в $2500 до нас більше не надходили скарги, «Рейтинг Букмекерів» вирішив змінити оцінку БК Bookmakerclub з 2 до 3.

Нагадаємо, оцінені на три букмекери знаходяться на випробувальному терміні або надають послуги середньої якості.

Ми просимо всіх гравців, які мають досвід користування послугами цій конторі, залишити відгуки в коментарях до огляду Bookmakerclub. При необхідності пропонуємо заповнити форму скарги.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?