Оцінка БК Betcity знижена з «4» до «3»

Гончар Тарас

«Рейтинг Букмекерів» прийняв рішення знизити оцінку букмекерської контори Betcity. Компанія перестала співпрацювати з нами за скаргами клієнтів.

Оцінка БК Betcity знижена з 4 до 3

«РБ» знижує рейтинг букмекерської контори Betcity. Представник компанії перестав працювати з нами за рішенням скарг, що є одним з найважливіших критеріїв гарної оцінки в рейтингу. На даний момент контора проігнорувала близько 70 скарг, що надійшли в листопаді і грудні.

«Рейтинг Букмекерів» прийняв рішення знизити рейтинг букмекерської контори Betcity з «4» до «3».

Букмекерська контора Betcity ігнорує абсолютно всі наші спроби. Нагадаємо, що трохи більше року тому оцінка контори була підвищена до «четвірки» саме завдяки тому, що її представники почали вирішувати всі обґрунтовані скарги і йти назустріч незадоволеним клієнтам.

Нагадаємо, що букмекер Betcity був доданий в наш рейтинг букмекерських контор в березні 2012 року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?