Оцінка БК 1xbet підвищена в рейтингу з 2 до 4

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» підняв оцінку букмекерської компанії 1хbet з двійки до четвірки. Ми прийняли таке рішення в зв’язку з переглядом підходу до загальної оцінки букмекерської контори.

1xbet

Оцінка БК 1xbet підвищена в рейтингу з 2 до 4

Колишній рейтинг не відображав думки переважної більшості клієнтів про букмекера. Він ґрунтувався на точці зору професійних гравців – вкрай незначної частини клієнтів БК, які користуються помилками в лінії контори, після чого потрапляють під санкції у формі зниження максимальної ставки і блокування рахунку.

Ми розуміємо, що виделочники та інші небажані в більшості букмекерських контор клієнти хочуть розуміти, чого очікувати від гри в тій чи іншій компанії. Їм слід користуватися критерієм «надійність». Цей критерій – пряме відображення роботи букмекера зі скаргами та претензіями, залишеними на нашому сайті, які в більшості своїй надходять від професійних гравців.

Ми продовжуємо обробляти скарги від усіх категорій гравців. Якщо у вас є скарга на БК 1хbet, «Рейтинг Букмекерів» прийме її до розгляду.

Ця компанія потрапила в рейтинг 1 березня 2012 року. 18 березня того ж року ми підвищили оцінку букмекера до трійки. У вересні 2013 року знизили оцінку букмекера до двійки. У лютому 2017 го ми знову підняли рейтинг компанії до трійки, але вже у вересні того ж року оцінку знизили до двійки через велику кількість необроблених скарг користувачів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт