Оце так ставка! Успішний експрес клієнта «Парі-Матч» з коефіцієнтом 150.0, сума виграшу – більше 140 тисяч гривень

Олександр Веселов

Букмекерська контора «Парі-Матч» через власну сторінку в Твіттері інформує про чергову визначну ставку одного зі своїх клієнтів – беттор виграв майже шість тисяч доларів.

Не зробивши жодної помилки в експресі з дев’яти подій, гравець виграв близько 6 тисяч доларів

Не зробивши жодної помилки в експресі з дев’яти подій, гравець виграв близько 6 тисяч доларів

Дану ставку було зроблено по спеціальній лінії букмекера під назвою «Експрес +», детально з умовами пропозиції можна ознайомитися за цим посиланням. Клієнт контори, Максим з міста Донецьк, безпомилково зібрав експрес з дев’яти спортивних подій різного рівня, що проходили минулого тижня. До «потягу» гравця увійшли наступні прогнози: на матч фінальної серії NBA, тенісні поєдинки (на Ролан Гаррос та челленджері у Фюрті), а також дві футбольні зустрічі 30-го туру Першої ліги України.

Беттор значно ризикував, адже підсумковий коефіцієнт склав 150.04. Сума ставки офіційно не уточнюється (орієнтовно біля $40), але точно відомо, що ризик себе виправдав. Експрес пройшов «чисто», в підсумку збагативши гравця більше ніж на 140 тисяч гривень (5770.68 доларів). Окрім того, цей виграш допоміг клієнту додатково отримати 200 доларів призових, адже це була краща ставка тижня в лінії «Експрес +».

Нещодавно ми інформували про інші помітні виграшні експреси клієнтів даного букмекера.

Букмекерська контора «Парі-Матч» ексклюзивно для читачів «Рейтингу Букмекерів» пропонує бонус до $50.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?