Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» зібрав експрес з коефіцієнтом 1182,10 і виграв більше $4,2 тис.

Рейтинг Букмекерів

Клієнт компанії «Парі-Матч» виграв $4221,79, зібравши футбольний експрес з 19-ти матчів із загальним коефіцієнтом 1182,10, ставши завдяки цьому кращим гравцем тижня за умовами конкурсної акції букмекера «Експрес+».

Гравець виграв, зібравши експрес з 19-ти подій

Гравець виграв, зібравши експрес з 19-ти подій

Гравець з українського міста Бережани поставив приблизно $3,5 на 19 подій з різних національних ліг, включаючи англійський Чемпіоншип і вищі ліги Франції та Нідерландів. Найцікавішим став матч, в якому французькі клуби «Лор’ян» і «Генгам» на двох забили сім голів. Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь перших. Переможний гол захисник «Лор’яна» Раффаель Геррейро забив на третій доданій хвилині другого тайму. Якби «Лор’ян», навпаки, пропустив, ставка гравця не пройшла б.

Щасливчик став володарем найбільшого виграшу минулого тижня, за що, за умовами акції «Експрес +», отримав призові $200.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?