Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» виграв $5000, склавши експрес з коефіцієнтом 352

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія «Парі-Матч» продовжує ділитися цікавими новинами з життя своїх клієнтів. Після повідомлення про великий виграш всього з одного долара білоруського любителя ставок, букмекер проінформував про щасливчика, у якого «зайшов» експрес з коефіцієнтом 352.

tsu4

Експрес складався лише з матчів Ліги Європи

Російський клієнт букмекерської компанії «Парі-Матч» зробив експрес-ставку в розмірі 1000 рублів ($ 15) на 12 матчів останнього раунду групового етапу Ліги Європи, в результаті чого виграв солідну суму. Щасливчик став багатшим більш ніж на 350 000 рублів (близько $ 5000 ).

В експрес увійшли 12 подій (всі – матчі ЛЄ), що проходили минулого четверга. Коефіцієнти варіювалися від 1,18 до 2,05. Середній коефіцієнт по експрес-ставці склав 1,65, у той час як підсумковий сумарний дорівнював 352,51 (див. нижче).

Vy-igry-shny-j-e-kspress-s-koe-ffitsientom-35251-ot-klienta-Pari-Match.-Summa-stavki-1000-rublej-vy-plata-352511.

Всі ставки зіграли на диво легко

Найбільш вірогідним подією в експресі клієнта вважалася перемога італійської «Фіорентини» над португальським «Белененсіш». Поставити на вікторію господарів можна було за 1,18. Однак саме ця подія могла обрушити всі мрії везунчика про великий виграш. Адже італійці змогли здобути перемогу завдяки єдиному голу в матчі на 67 -й хвилині. Однак всі інші ставки пройшли із завидною легкістю і без втрати нервових клітин на останніх хвилинах поєдинків.

Хіба що можна ще згадати про гру «АПОЕЛ» – «Спарта» , від якої гравець очікував перемоги гостей (коефіцієнт дорівнював 2,03). Всупереч ставці, господарі відкрили рахунок вже на 6-ій хвилині зустрічі і протягом майже години гри вели в рахунку. Однак голи чехів на 63-ій, 77-ій і 87-ій хвилинах повернули героя цієї новини до тями.

Звичайно, переможцю далеко до іракського курда , який виграв у лотерею $ 6,4 млн. Однак і $ 5 тис, зароблених власним умінням аналізувати футбол, на дорозі не валяються.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?