Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» виграв 43514 гривень, поставивши лише 100

Олександр Веселов

Букмекерська контора «Парі-Матч» через свою офіційну сторінку у Твіттері повідомляє про чергового щасливчика, який зумів скласти дуже прибутковий експрес.

Клієнту букмекера вдалось примножити свій капітал у 435 разів!

Клієнту букмекера вдалось примножити свій капітал у 435 разів!

Гравець успішно зібрав експрес на п’ять футбольних матчів у чемпіонатах Англії, Іспанії та Італії, які відбулись позаминулого уїк-енду (19-20 березня). Цікаво, що у всіх позиціях клієнт грав на перемогу гостей. Підсумковий коефіцієнт склав 435.14, ставка – 100 гривень.

Напевно, в процесі стеження найбільші переживання у гравця викликали поєдинки в іспанській Прімері, адже «Малага» та «Сельта» оформили свої перемоги в останні десять хвилин власних зустрічей.

Зазначимо, що раніше ми повідомляли про інші значні успіхи клієнтів даного букмекера – ставки було зроблено у Росії та Білорусі.

Окрім того, нагадаємо, що «Парі-Матч» ексклюзивно для читачів «Рейтингу Букмекерів» пропонує бонус до 1000 гривень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?