Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» в Білорусі виграв $1500, поставивши лише $1

Рейтинг Букмекерів

Клієнту букмекерської компанії «Парі-Матч» з Білорусі є чим похизуватися. Забави заради або після скрупульозного аналізу, але гравець оформив експрес з 25-ти подій із загальним коефіцієнтом 1,318 і виграв!

Загальний коефіцієнт експрес-ставки склав 1318,18

Загальний коефіцієнт експрес-ставки склав 1318,18

Минулого тижня гравець зробив експрес-ставку в один долар із загальним коефіцієнтом 1318,18 і опинився в списку феноменальних везунчиків, приєднавшись до клієнта Winline, у якого нещодавно «зайшла» ставка з коефіцієнтом 980,42.

Наш герой з Білорусі придумав експрес з 25-ти футбольних матчів, включаючи товариські ігри збірних і зустрічі нижчих англійських чемпіонатів. Розуміючи, наскільки невисокий шанс на проходження подібного монструозного «паровозу», беттор поставив лиш 20 тисяч білоруських рублів (близько $1). І став багатшим майже на $1,5 тисячі!

Ось вона - «космічна» експрес-ставка

Ось вона – «космічна» експрес-ставка

Клієнт «Парі-Матч» при складанні виграшного експреса обирав події з коефіцієнтами в діапазоні 1,12 – 1,62, а також додав ставку з коефіцієнтом 2,1 на перемогу команди «Вінгейт енд Фінчлі» у матчі проти «Лейстона» в рамках сьомого дивізіону Англії. Мабуть, гарні назви клубів також були однією з опцій при виборі матчів. І все ж, браво!

Додамо, клієнти «Парі-Матч» в Білорусі зможуть поповнювати рахунок через PayNet.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?