Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» успішно склав експрес з 28-ми подій, вигравши більше 800 доларів

Олександр Веселов

Букмекерська контора «Парі-Матч» на власній сторінці в Твіттері повідомляє про чергову помітну ставку одного зі своїх клієнтів.

«Потяг» з 28-ми подій успішно прибув на фініш, збагативши автора на 800 доларів

«Потяг» з 28-ми подій успішно прибув на фініш, збагативши автора на 800 доларів

Ставку було зроблено по спеціальній лінії букмекера під назвою «Експрес +», детально з умовами пропозиції можна ознайомитися за цим посиланням. Беттор контори, Дмитро із Києва, безпомилково зібрав експрес з 28-ми подій – що цікаво, всі вони стосуються відкритого чемпіонату Франції з тенісу (Ролан Гаррос), котрий зараз триває на кортах Парижу.

Азартний гравець діяв за тактикою найменшого ризику, найбільший ординарний коефіцієнт у його довжелезному «потягу» – 1.48, тому не варто дивуватися, чому загальний коефіцієнт такого масштабного експресу виявився відносно невеликим – 48.25.

Не обійшлося без повернення, яке зіграло на руку беттору, адже в матчі першого кола одичного жіночого розряду між Вікторією Азаренко та Карін Кнапп ставку було зроблено на перемогу білоруської спортсменки з точним рахунком по сетах 2:0, але Азаренко знялася з гри через травму за рахунку 1:1, отже ставку було розраховано як повернення.

Тому підсумковий коефіцієнт знизився до 42.70. Сума ставки офіційно не уточнюється, але виграш гравця склав 821.15 доларів США.

Нещодавно ми інформували про інші значні успіхи клієнтів даного букмекера в Україні та Росії. Також нагадаємо, що «Парі-Матч» анонсував запуск нового сайту і додатку для Android.

Букмекер «Парі-Матч» ексклюзивно для читачів «Рейтингу Букмекерів» пропонує бонус до 1000 гривень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?