Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» склав виграшний експрес з коефіцієнтом 1001.69

Олександр Веселов

Букмекерська контора «Парі-Матч» через свою офіційну сторінку в Твіттері повідомляє про чергову примітну ставку одного зі своїх клієнтів – щасливчик зумів скласти переможний експрес із 20 подій!

Гравець не зробив жодної помилки в експресі на 20 подій

Гравець не зробив жодної помилки в експресі на 20 подій

Беттор із Молдови примудрився безпомилково відібрати 20 ставок на футбольні матчі у чемпіонатах Англії, Іспанії, Німеччини, Італії, Франції, Росії, Португалії, Швеції та Норвегії, включивши їх до одного експресу. Всі поєдинки пройшли 1-2 квітня. При відборі позицій гравець намагався не ризикувати, найбільший ординарний коефіцієнт в його експресі – 1.93. Але загальний коефіцієнт «потягу» вражає – 1001.69!

Подібним експресом варто гордитися, щоправда, сума виграшу відносно невелика, адже сума ставки становила 10.6 молдавських лей. В підсумку гравець виграв 10617.95 лей (приблизно 14145 гривень).

Нагадаємо, що «Парі-Матч» ексклюзивно для читачів «Рейтингу Букмекерів» пропонує бонус до 1000 гривень.

Вчора ми повідомляли про те, як клієнт букмекерської контори Paddy Power виграв майже 12 тисяч фунтів, поставивши експрес з коефіцієнтом 23460.0!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?