Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» склав виграшний експрес з 62.8, вигравши майже $1000

Олександр Веселов

Букмекерська контора «Парі-Матч» на власній сторінці в Твіттері повідомляє про ставку одного зі своїх клієнтів, що варта уваги – беттор зумів скомпонувати «довжелезний потяг», який успішно дістався пункту виграшу.

Гравець не допустив жодної помилки у прогнозах на 19 спортивних подій

Гравець не допустив жодної помилки у прогнозах на 19 спортивних подій

Йдеться про мультиспортивний експрес, до якого увійшли ставки на 19 подій в шести різних видах спорту, а саме – баскетбол, волейбол, регбі, теніс, футбол та хокей. Беттор грав за відомим принципом – «поволі їдь, далі заїдеш», адже використовував здебільшого невидатні коефіцієнти. І дана тактика принесла успіх – експрес зіграв з підсумковим коефіцієнтом 62.80. Сума ставки – 1000 рублів, отже виграш склав 62803 рублів (близько 24-х тисяч гривень).

Нещодавно ми інформували про інший видатний експрес клієнта «Парі-Матч», за допомоги якого гравець зумів виграти більше тисячі доларів.

Нагадаємо, що «Парі-Матч» ексклюзивно для читачів «Рейтингу Букмекерів» пропонує бонус до 1000 гривень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?