Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» склав успішний експрес з коефіцієнтом 289.72, вигравши більше тисячі доларів

Олександр Веселов

Букмекерська контора «Парі-Матч» через власну сторінку в Твіттері повідомляє про чергову помітну ставку одного зі своїх клієнтів.

Щасливий беттор збагатився більше ніж на тисячу доларів

Щасливий беттор збагатився більше ніж на тисячу доларів

Ставку було зроблено по спеціальній лінії букмекера під назвою «Експрес +», детально з умовами пропозиції можна ознайомитися за цим посиланням. Щасливчик, гравець на ім’я Тагуі з міста Кам’янське (Дніпродзержинськ), не допустив жодного «проколу» у значному «потязі» із 14-ти подій – всі вони стосувались матчів першого кваліфікаційного раунду футбольної Ліги Європи.

Щоправда, не обійшлося без повернень (у трьох позиціях), тому загальний коефіціент ставки зменшився в декілька разів – з 1576.89 до 289.72. Однак це навряд чи засмутило гравця, який в підсумку виграв 1136 доларів США.

Якщо звернути увагу на окремі коефіцієнти в експресі, які коливаються від 1.22 до 2.58, слід припустити, що гравець спирався на власну обізнаність справи, тому його успіх не можна назвати випадковим.

З іншими визначними ставками, які стали надбанням громадськості, ви можете ознайомитися в спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Букмекерська контора «Парі-Матч» ексклюзивно для читачів «Рейтингу Букмекерів» пропонує бонус до 500 гривень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?