Оце так ставка! Клієнт «Парі-Матч» склав експрес з 15-ти подій, вигравши більше тисячі доларів

Олександр Веселов

Букмекерська контора «Парі-Матч» через власну офіційну сторінку в Твіттері інформує про черговий помітний успіх одного зі своїх клієнтів.

Гравець безпомилково спрогнозував переможців 15-ти матчів, помноживши свою ставку на 153.09

Гравець безпомилково спрогнозував переможців 15-ти матчів, помноживши свою ставку на 153.09

Йдеться про експрес, котрий зібрав гравець на ім’я Іван із селища міського типу Перегінське (Івано-Франківська область). Ставку було зроблено по спеціальній лінії букмекера під назвою «Експрес +», детально з умовами пропозиції можна ознайомитися за цим посиланням.

До «потягу» беттора увійшли 15 футбольних матчів у вищих дивізіонах Іспанії, Італії, Франції, України, Португалії, Бразилії, Болгарії, Хорватії, Сербії та Чорногорії. Вражає не тільки географія та насиченість експресу, але і його успіх.

У всіх подіях ставку було зроблено або на чисту перемогу однієї з команд, або на виграш із азіатською форою (-1). Зіграло 14 позицій, по одній сталось повернення (з котируванням 2.17). Отже, підсумковий коефіцієнт експресу становив 332.21, але після згаданого повернення знизився до 153.09. Сума ставки на скріні не уточнюється (орієнтовно – $7.7), але виграш гравця склав 1177.64 доларів.

Зазначимо, що всі матчі, котрі увійшли до цього експресу, були зіграні минулої суботи – 14-го травня.

Раніше ми повідомляли про інші значні успіхи клієнтів даного букмекера – ставки було зроблено у Росії, Білорусі та Молдові.

Окрім того, нагадаємо, що «Парі-Матч» ексклюзивно для читачів «Рейтингу Букмекерів» пропонує бонус до 1000 гривень.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?