Оце так ставка! Клієнт BetCity з Білорусі збільшив свій банк з $200 до $10 тисяч лише двома ставками

Рейтинг Букмекерів

Клієнт букмекерської компанії Betcity з Білорусі за дві ставки зміг збільшити початковий банк більш ніж в 50 разів. Житель обласного центру Гродно зробив дві ставки сумарно в $200, вигравши в підсумку більше $10 тисяч, інформує міський інтернет-блог S13.

Клієнта BetCity можна назвати найвезучішим білорусом тижня

Клієнта BetCity можна назвати найвезучішим білорусом тижня

Удачливого клієнта букмекера BetCity сміливо можна назвати фахівцем широкого профілю. Гравець зробив дві експрес-ставки, кожну по $100, з коефіцієнтами 84.3 і 20.6 відповідно. Виграші склали $8.8 тис. і $ 2.2 тис. відповідно.

Постараємося розібрати ставки щасливчика. Спершу «жирний» експрес з шести подій з коефіцієнтом 84.3. Напрошується лише один висновок – клієнтові BetСity шалено пощастило. Адже в експресі були присутні і хокейні, і футбольні, і баскетбольні матчі. Середній коефіцієнт події в експресі склав 2.1.

Перший виграшний експрес з двох подій

Перший виграшний експрес з двох подій

Але ж пані фортуна мало не відвернулася від беттора з Гродно. Взяти хоча б матч одного з португальських футбольних дивізіонів між другою командою «Порту» і «Ковільєю». Щасливчик поставив на перемогу господарів, які забили переможний гол лише на третій доданій до основного часу хвилині! Однак на цьому везіння не закінчилося. У матчі плей-офф чемпіонату Бельгії «Андерлехт» на виїзді здолав «Зюльте-Варегем» лише завдяки голу на 87-й хвилині зустрічі! Без вищих сил тут явно не обійшлося.

Здавалося б, куди далі. Але ж ні, удача ще ширше посміхнулася герою. Наступного дня він оформив ще один експрес, на цей раз з п’яти подій і вже з меншим коефіцієнтом – 20.6. Серед подій фігурував матч Чемпіоншипа «Ноттінгем Форест» – «Брайтон». Клієнт BetСity поставив на вікторію гостей і не прогадав. Однак інтрига зберігалася до 90 + 1 хвилини зустрічі, коли «Брайтон» забив-таки переможний м’яч.

Щасливий експрес наступного дня

Щасливий експрес наступного дня

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?