Оце так ставка! Клієнт 1xBet виграв 10 млн рублів (близько 3,72 млн гривень) на футбольному тоталізаторі!

Рейтинг Букмекерів

Клієнт букмекерської компанії 1xBet «зірвав» величезний виграш у розмірі майже 10 мільйонів рублів (близько 3,72 млн гривень)  зі ставки всього в 50 рублів (близько 16,8 гривень). Багаторічний досвід гри на Тото «Футбол» від цієї БК обернувся для нього фантастичною удачею!

 

Любитель футболу з Пітера збагатився в 1xBet

Любитель футболу з Пітера збагатився в 1xBet

Житель Санкт-Петербурга Баграт Д. зробив ставку в 50 рублів на тоталізаторі «Футбол», розігруваному букмекерською компанією 1xBet, і став володарем майже 10 млн російських рублів. Чоловік вгадав результати 14 матчів з 14!

Комерційний директор букмекера Сергій Каршков заявив, що для 1xBet великий виграш клієнта є цілком звичайним явищем. «Минулого року наш клієнт з Єкатеринбурга виграв 20 млн рублів (6,75 млн гривень). У нормальній букмекерській конторі так і повинно бути. Ми постійно розвиваємо наші продукти і розігруємо великі суми. Зараз, наприклад, в Тото «Пятнашка» джек-пот 100 млн. Хтось обов’язково зірве і цей банк», – зазначив він.

Минулого року ми не раз повідомляли про величезні виграші клієнтів букмекерських контор. Згадайте, як клієнт «Парі-Матч» виграв $5000, склавши експрес з коефіцієнтом 352 або як експрес з коефіцієнтом 980 приніс гравцеві Winline 1 млн рублів .

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?