Оце так ставка! Експрес з коефіцієнтом 980 приніс гравцеві Winline 1 млн рублів (356 750 гривень)

Рейтинг Букмекерів

Скориставшись програмою лояльності букмекерської компанії Winline, гравець склав на бонус у 2000 рублів (30 гривень) неймовірний експрес. І виграв! 13 футбольних подій зіграли як одна, хоча відразу в декількох матчах переможних голів довелося чекати ледь не до останніх секунд.

Удача і аналіз принесли гравцеві багато грошей

Удача і аналіз принесли гравцеві багато грошей

Спортивні ставки для Олексія Вотолевського, за його словами, – не засіб заробітку, але спосіб збільшити інтерес від перегляду матчів. Він каже, що часом «грається» експресами з коефіцієнтом під 100. Але сприймав подібні «паровози» завжди виключно як можливість протестувати власні можливості в аналізі та прогнозуванні ігор.

Але у випадку з вже знаменитим експресом справа обернулася серйозним фінансовим профітом. Як виявилося, Олексій довгий час є гравцем букмекера Winline. В рамках корпоративної програми лояльності компанія зарахувала на його рахунок бонус у розмірі 2 тис. рублів (30 гривень). Беттор склав на ці гроші експрес з 13 подій з підсумковим шаленим коефіцієнтом 980,42 (див. фото нижче).

Сам переможець називає свій експрес не інакше як «золотим». За його словами, подібні преси виграються на 20% завдяки якісній футбольній аналітиці та на 80% завдяки везінню. «Можливо навіть 10 на 90, – додає задоволений беттор. – Вирішуйте самі: в моєму експресі було 13 подій, і чотири з них «закрилися» в період з 88-ї по 93-ю хвилини матчу».

Якщо говорити більш конкретно, то «витягнули» експрес наступні пізні голи:
– третій м’яч у матчі «Крістал Пелас» – «Вест Гем» (ставка в пресі тотал більше 2,5) був забитий на 88-й хвилині;
– третій м’яч у матчі «Вільярреал» – «Сельта» (ставка в пресі тотал більше 2,5) був забитий на 90-й хвилині;
– другий м’яч у матчі «Реал Сосьєдад» – «Атлетіко» (ставка в пресі тотал більше 1,5) був забитий на 91-й хвилині;
– вирішальний м’яч у матчі «Шальке» – «Герта» (ставка в пресі – перемога «Шальке») був забитий на 92-й хвилині;

Виграш у підсумку «заходу» подібного мегаекспресу склав більше 1 млн рублів (356 750 гривень). Як каже переможець, він не збирається сходити з розуму і «розкручувати банк». Для нього ця перемога – не тільки чиста удача, але й доведене (насамперед самому собі) вміння розбиратися у футболі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?