Оце так ставка! Експрес з коефіцієнтом 960,05 приніс клієнту VBet $13 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Клієнт букмекерської контори VBet склав експрес з 15 матчів і зробив на нього ставку в розмірі 5 тисяч вірменських драм (10 доларів). Коефіцієнт експреса склав 960,05. Гравець вгадав всі результати і виграв понад шість мільйонів драм (12 800 доларів)

Експрес з коефіцієнтом 960,05 приніс клієнту VBet $13 тисяч

Гравець зібрав експрес з 15 футбольних матчів чемпіонатів Англії, Іспанії, Італії, Німеччини та Франції. Він поставив на кількість забитих м’ячів в цих зустрічах, лише у фінальному матчі Кубка Ліги в Англії клієнт зробив ставку на перемогу «Манчестер Юнайтед» і те, що у зустрічі буде забито більше трьох голів. Підсумковий коефіцієнт склав 960,05.


Гравець вгадав результат всіх подій. Таким чином, зробивши ставку в розмірі 10 доларів, він отримав на виплату 12 800 доларів.

Нагадаємо, що гол Сане зруйнував експрес німця з коефіцієнтом 18000.0, а один гравець з Шотландії запропонував ставку з коефіцієнтом 401.0 і розорив БК на £350 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?