Оце так ставка! Експрес з коефіцієнтом 5172,87 приніс клієнту Ladbrokes понад $64 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Клієнт Ladbrokes склав експрес з 15 футбольних матчів і поставив на нього $12. Ставка виявилася вдалою – на виплату гравець отримав понад $64 тисяч

Оце так ставка! Експрес з коефіцієнтом 5172,87 приніс клієнту Ladbrokes понад $64 тисяч

Клієнт Ladbrokes зібрав експрес з 15 подій, який включав в себе матчі чемпіонатів Англії, Шотландії, Німеччини та Іспанії. Гравець зробив ставку в розмірі £10 ($12,4). Підсумковий коефіцієнт ставки склав 5172,87, повідомляється на сайті букмекера.

Всі 15 матчів завершилися з потрібним результатом. На виплату клієнт отримав £51 728.77 ($64 434,4).

«У минулому я робив багато подібних ставок, але мені не щастило. Але зараз удача повернулася обличчям. Що я зробив після перемоги? Пішов працювати, бос не дав мені вихідний. У мене вже є Audi Q3, тому мені не потрібен новий автомобіль, думаю, що покладу частина грошей в банк, а ще частину витрачу на сафарі або поїздку в Нью-Йорк», – заявив щасливий гравець.

«Удача любить сміливих. Знімаємо капелюха перед цим хлопцем», – додав представник компанії Алекс Донохью.

Нагадаємо, що клієнт букмекерської компанії Paddy Power виграв більше $230 тис. після того, як зіграла його ставка-експрес з коефіцієнтом 6278,0, що складалася з футбольних матчів, а також результатів скачок.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?