Оце так ставка! Експрес з коефіцієнтом 2760.0 приніс клієнту Fonbet 276 тис. рублів (105 тис. гривень)

Рейтинг Букмекерів

Клієнт букмекерської контори Fonbet з Санкт-Петербурга 21-го травня зібрав експрес з трьох ставок на футбол з коефіцієнтом 2760.0 і поставив 100 рублів (38 гривень). Гравцеві неабияк пощастило: на його рахунок впав значний виграш в розмірі 276 тис. рублів (105 тис. гривень).

Гравець виграв 276 тис. рублів з поставлених ста

Гравець виграв 276 тис. рублів з поставлених ста

Щасливий гравець шалено ризикнув, бо тричі повірив в аутсайдера. Житель Санкт-Петербурга поставив в лайв на перемогу слабших команд у першому таймі.

Так, клієнт Fonbet зробив ставку на успіх клубу «Екабпілс» в першій половині матчу першого дивізіону Латвії проти сильнішого суперника «Ауда» Рига. Коефіцієнт дорівнював 11.50. Гравець також додав в експрес матч другої ліги Румунії «Дунаря» Калараши  – «Фарул» Констанца (ставка на перемогу другого клубу в першому таймі з коефіцієнтом 12.0) і гру другої ліги Таїланду «Чантхабурі» – «Бенджамарачутіт» (ставка на перемогу гостей в першому таймі за 20.0).

У кожній з цих ігор футболісти йшли на перерву за рахунку 0:1 на користь гостей, що принесло щасливому клієнту Fonbet солідний виграш. Зазначимо, що команда з Латвії «Екабпілс» забила свій м’яч на 17-й хвилині і довела матч до перемоги. У румунському матчі потрібний гравцеві гол прийшов на 37-й хвилині. Гра в Таїланді змусила клієнта Fonbet понервувати, оскільки рахунок в матчі був відкритий лише на 39-й хвилині, при цьому в другому таймі фаворит зібрався і забив три м’ячі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?