Організатори незаконних азартних ігор в Барнаулі постануть перед судом

Олександр Веселов

Співробітники Слідчого комітету РФ по Алтайському краю впевнені, що злочинна група незаконно організувала і проводила азартні ігри поза гральної зони з отриманням доходу в особливо великому розмірі.

Організатори незаконних азартних ігор в Барнаулі постануть перед судом

Організатори незаконних азартних ігор в Барнаулі постануть перед судом

Як повідомляє прес-служба слідчого управління СК РФ по Алтайському краю, завершено розслідування кримінальної справи стосовно чотирьох жителів Барнаула, обвинувачених в незаконній організації та проведенні азартних ігор з використанням грального обладнання поза гральної зони.

За даними слідства, в жовтні 2014 року одним з обвинувачених з метою незаконної організації та проведення азартних ігор поза гральної зони була створена організована злочинна група, учасниками якої стали троє місцевих жителів. Протягом півроку в одному з приміщень по вулиці Малахова в місті Барнаулі обвинуваченими проводились азартні ігри з матеріальним виграшем за допомогою використання громадянами ігрових автоматів.

Оператор укладав засновану на ризику угоду про виграш з учасником азартної гри та отримував від нього грошові кошти. В обмін гравцеві нараховувалися необхідні бали, і залежно від довільної комбінації символів він міг виграти або програти в азартній грі. При цьому учасники організованої групи розуміли, що здійснювана ними діяльність на території міста Барнаул заборонена законом і є кримінально – караною.

Працівники закладу дотримувалися заходів конспірації, у тому числі здійснювався пропускний контроль, а гравці заздалегідь робили попередній дзвінок на певний номер телефону, за цими умовами їх пропускали в приміщення.

За словами старшого слідчого, в результаті незаконного проведення азартних ігор учасниками групи був отриманий дохід в сумі понад 8 мільйонів рублів, що є особливо великим розміром.

У березні 2015 року незаконна діяльність грального закладу була припинена, а ігрове обладнання вилучено. Слідством зібрана достатня доказова база, у зв’язку з чим кримінальну справу із затвердженим прокурором обвинувальним висновком направлено до суду для розгляду по суті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?