Операційний прибуток компанії Bet365 в 2015 році зріс на 27%

Олександр Веселов

Букмекерська контора Bet365 оприлюднила дані, згідно з якими операційний прибуток компанії в 2015 фіскальному році (до 31-го березня) виріс на 27 відсотків та склав 605 мільйонів американських доларів.

Bet365 сплачувала податки за новою системою оподаткування Великобританії

Bet365 сплачувала податки за новою системою оподаткування Великобританії

Виручка компанії виросла на 15 відсотків, склавши 1.47 мільярдів англійських фунтів. Власники Bet365 отримали дивіденди в розмірі 75 мільйонів фунтів стерлінгів, що на 20 млн. менше результатів 2014 року.

Виручка компанії виросла на 15% та становила трохи менше 1.5 мільярда англійських фунтів.

Лайв-ставки на сайті компанії склали 75% від усього обороту ставок на спорт. Оборот ставок з мобільних пристроїв зріс на 59%.

Кількість активних гравців на ставках компанії зросла на 41% та склала 4.1 мільйона, включаючи 2.3 мільйона нових клієнтів.

Незважаючи на те, що компанія відмовилася представити повний звіт про доходи вертикалі покеру, її представник заявив, що виручка від покеру зросла на 3%.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?