Оператори українських лотерей підпали під санкції Порошенко

Олександр Веселов

У вівторок в Україні набув чинності указ президента країни Петра Порошенка, заснований на рішенні Ради національної безпеки і оборони України, та передбачає застосування персональних, економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Оператори українських лотерей підпали під санкції Порошенко

Оператори українських лотерей підпали під санкції Порошенко

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», текст указу було опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» без додатків, де вказані списки фізичних та юридичних осіб РФ та інших країн, щодо яких застосовуються санкції.

Проте за даними офіційного сайту Грального конгресу України, до списку потрапили лотерейні оператори «Патріот» і «М.С.Л.». На них чекає кілька типів санкцій, серед яких є заборона на вивіз капіталу з території країни, блокування активів, обмеження прав на використання майна.

У списку вжитих заходів значаться: зупинка виконання економічних та фінансових зобов’язань; невидача ліцензії на ввезення і вивезення валютних цінностей; ліміт на видачу готівкових коштів та по картах емігрантів з інших країн; заборону на діяльність Нацбанку України по реєстрації учасників платіжної системи на міжнародному рівні.

За деякими даними, фактичними власниками зазначених операторів лотерей є громадяни Росії.

Раніше в опублікованому списку фізичних осіб було 388 персон, серед яких значилися громадяни Росії і жителі південно-східних територій України. Серед 165 фізичних осіб, проти яких застосовуються обмежувальні санкції, вказані міжнародні спостерігачі на виборах в «ДНР» і «ЛНР» та на референдумі в Криму. Крім того, 217 осіб – громадяни Росії (керівники підприємств оборонно-промислового комплексу, держорганів у сфері ОПК і підприємств, які реалізують інфраструктурні проекти в Криму). Раніше указом також було затверджено список санкцій з 105 юридичних осіб.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?