Онлайн-гемблінг стає найбільш ласим шматком для хакерів

Рейтинг Букмекерів

Згідно з доповіддю великого американського провайдера контент-платформ і веб-додатків Akamai Technologies, індустрія онлайн-гемблінга зараз є найбільш привабливою метою для DDoS-атак, повідомляє CalvinAyre.

50% минулорічних DDoS-атак припало на індустрію онлайн-гемблінга

50% минулорічних DDoS-атак припало на індустрію онлайн-гемблінга

За підсумками третього кварталу 2015-го року, число DDoS-атак збільшилося на 180%, в порівнянні з попереднім кварталом, і на 23%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 50% з цих атак були спрямовані на сайти онлайн-операторів азартних ігор, відзначають експерти компанії.

Торік хакери змогли атакувати (з різним ступенем ефективності) сайти найбільших компаній в даному сегменті гемблінга: Betfair Poker, Poker Stars, 888 та ін. Більш того, в 2014-му році зловмисники змогли «вставити палиці в колеса» великому покерному онлайн-турніру Winning Poker Network з гарантованим призовим фондом в $ 1 млн. У результаті масованої DDoS атаки організатори змушені були скасувати турнір.

Серед «фаворитів» у сучасних хакерів також числяться IT-сектор і сфера програмного забезпечення. На частку цих ринкових напрямків припадає близько 25% всіх DDoS атак.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?