Олексій Євченко, віце-президент УАІІ: «Зараз багато грошей йде корупціонерам і силовикам»

Рейтинг Букмекерів

Сьогодні в Києві пройшла прес-конференція, присвячена створенню Української асоціації ігрової індустрії (УАІІ). «Рейтинг Букмекерів» відвідав цей захід і пропонує вам виступ віце-президента УАІІ Олексія Євченка, який наголосив на економічному боці питання.

Євченко: зараз багато грошей йде корупціонерам і силовикам

Євченко: зараз багато грошей йде корупціонерам і силовикам

«Я за економіку. Легалізація дасть плюс в бюджет. За оцінками, в обігу 300 млн доларів. Потрібно прискорити легалізацію. Потрібно розробити стратегію, щоб розвивалися всі напрямки індустрії.

Казино повинно бути в елітних готелях. Якщо правильно влаштуємо бізнес, цей ринок створить робочі місця і допоможе бюджету. Сподіваємося на допомогу і підтримку парламенту.

Сьогодні все знаходиться в умовах торгу. Є дуже багато питань. Зараз багато грошей йде корупціонерам і силовикам.

Як боротися з популістами? За допомогою журналістів. Потрібно так подати інформацію, щоб люди зрозуміли, що все це потрібно. Букмекери зацікавлені в тому, щоб врегулювати ринок», – зазначив Євченко.

Читайте також:  Президент Української асоціації ігрової індустрії Ірина Сергієнко: «Наша мета – це допомогти країні легалізувати гральний бізнес»

Довідка:

Громадська організація «Українська Асоціація Ігрової Індустрії» (УАІІ) створена у серпні 2016 року. Мета УАІІ: сприяння легалізації ігрової індустрії в Україні у відповідності до кращих міжнародних стандартів, розробка прогресивних законодавчих ініціатив у сфері ігрової індустрії, сприяння залученням інвестицій в економіку держави та становленню ринку гральных послуг на засадах здорової конкуренції. Місія та цінності: високі стандарти якості гральних послуг для ринку України, захист прав споживачів та операторів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт