Олексій Андронов – найкращий прогнозист команди «РБ» у січні 2020 року

Тарас Гончар
За підсумками січня 2020 року, найуспішнішим прогнозистом в команді експертів «Рейтингу Букмекерів» став Олексій Андронов.
Олексій Андронов – найкращий прогнозист команди «РБ» у січні 2020 року

Олексій Андронов – найкращий прогнозист команди «РБ» у січні 2020 року

З першого по тридцять перше січня Олексій Андронов зробив 17 ставок, 11 з яких виявилися виграшними, лише 3 були програшними, а ще 3 отримали повернення. При цьому прибуток нашого експерта склав 50,2%, а чистий прибуток – 85 доларів США, виходячи з того, що кожна ставка оцінювалася в $10. Додамо, що середній коефіцієнт виграних ставок склав 2,05. Найкращий виграшний коефіцієнт – 3,3, здобутий завдяки прогнозу на матч Бундесліги «Герта» – «Шальке».

Олексій Андронов – популярний у СНД коментатор футболу, відомий своєю симпатією до України. З січня 2016-го року у складі «Рейтингу Букмекерів» в своєму блозі про ставки на спорт Олексій Андронов прогнозує футбол.

Спеціалізація експерта: німецька Бундесліга, АПЛ, матчі збірних і клубів Німеччини та України на міжнародній арені. Олексій Андронов прогнозує футбол у відео і текстовому форматі.

Нагадаємо, що Олексій Андронов торік ставав найкращим прогнозистом команди експертів «Рейтингу Букмекерів» у квітні та вересні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт