Олександр Золотогорський вступає в команду прогнозистів «Рейтинга Букмекерів»

Сергій Деркач

Українська редакція «Рейтинга Букмекерів» з гордістю повідомляє про своє перше, суто українське, поповнення в команді прогнозистів порталу. Зустрічайте нашого нового експерта, відомого українського журналіста і коментатора – Олександра Золотогорського!

Олександр Золотогорський - новий експерт команди "Рейтинга Букмекерів"!

Олександр Золотогорський – новий експерт команди “Рейтинга Букмекерів”!

Олександр Золотогорський – журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу і баскетболу на телеканалі «2+2».

Олександр давно грає на ставках сам і відтепер прогнозуватиме спортивні події для наших читачів на «Рейтингу Букмекерів» в режимі текстових і відеопрогнозів.

Спеціалізація експерта широка: футбол, баскетбол, теніс, біатлон. Серед футбольних подій особливу увагу Олександр приділятиме турнірам в Україні і Англії.

Вже незабаром читайте перші прогнози на матчі футбольної і баскетбольної збірних України в кваліфікації Євро-2016 і Євробаскеті-2015 відповідно в блозі Олександра Золотогорського про ставки на спорт.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?