Олександр Севидов: «Чому промовчала Федерація, якщо знала, що буде матч з фіксованим результатом?»

Рейтинг Букмекерів

Головний тренер «Іллічівця» також прокоментував ситуацію, яка склалася довкола резонансного поєдинку «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» у Першій лізі.

На думку тренера, якщо матч пройшов без спортивного інтересу - це вже злочин

На думку тренера, якщо матч пройшов без спортивного інтересу – це вже злочин

«Моя позиція збігається з офіційною позицією клубу: ми готові всебічно допомагати слідству з цього матчу, якщо вони підуть з боку правоохоронних і дисциплінарних органів ФФУ. Можливо, просто хтось не дуже хоче бачити клуб з Донбасу в Прем’єр-лізі?», – заявив наставник «Іллічівця» в інтерв’ю порталу matchday.ua.

«У мене немає приводу не вірити або не довіряти підопічним, або влаштовувати в колективі з цього приводу «розбірки». Хоча повз такої теми пройти теж було б нерозумно. Тому ми, звичайно, звернемо увагу на такі новини навколо цього матчу», – пообіцяв він.

На думку тренера, байдуже, скільки «заряджали» ставки на цю гру: 150, 250 тисяч доларів або 150 доларів. Якщо матч пройшов без спортивного інтересу, це вже злочин.

«Питання: чому, якщо ще до матчу хтось із ФФУ знав про підозрілі рухи довкола цього матчу, промовчав? Чому не подзвонили головним тренерам, керівництву клубів і не попередили про те, що, можливо, буде матч з фіксованим результатом? Мені це незрозуміло. Виходить, хтось знав і промовчав. Тоді він теж співучасник? Звичайно, ми будемо відстоювати ім’я клубу», – підкреслив Севидов.

Нагадаємо, що у матчі «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» зафіксовано аномально велику кількість ставок. За нашою інформацією, низка букмекерських контор «заморозила» свою лінію упродовж поєдинку.

Голова незалежної європейської організації Federbet Франческо Баранка прокоментував для «Рейтингу Букмекерів» аномальну поведінку клієнтів біржі ставок Betfair. Окрім того, ПФЛ опублікувала на своєму сайті заяву, вимагаючи «справедливого розслідування» обставин матчу.

Президент клубу з Горішніх Плавнів Петро Матвійович Каплун у ексклюзивному інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів» прокоментував ситуацію з цим дивним матчем.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?