Олександр Призетко: «У мене троє дітей, але в думках не було здавати матчі»

Рейтинг Букмекерів

Колишній наставник молодіжної команди ФК «Металіст» (Харків) Олександр Призетко поділився своєю думкою щодо вироку двом екс-футболістам Данилу Соломасі та Руслану Ковтку. На думку Призетка, гравці відбулися занадто малою кров’ю.

metalist-dogovor

Призетко: в футболі у нас не все так стерильно

Екс-наставник молодіжки харківського «Металіста» прокоментував штраф в розмірі 8,5 тис. гривень (близько $ 330) кожному, який футболісти отримали за участь у договірному матчі з луцькою «Волинню», що відбувся 6 серпня 2015 року, повідомляє Football.ua.

«У мене троє дітей, сім’я, і я теж гроші не отримував, але у мене навіть не було в думках брати участь в договірних матчах. Вважаю, цим рішенням тільки підбадьорили основну масу футболістів, які в цих справах крутяться. У футболі у нас не все так стерильно, як кажуть керівники українського футболу. У нас є повальна хвороба договірних матчів у всіх лігах», – заявив Олександр Призетко.

Зазначимо, що таке скромне покарання гравці молодіжної команди «Металіста» отримали завдяки визнанню своєї провини і пом’якшувальних обставинам. Футболісти не отримували зарплату більше 18 місяців. Нагадаємо, що за один договірний матч футболісти «Металіста» U-21 отримували від 8 до 20 тисяч доларів.

Крім того, наприкінці минулого року президент України Петро Порошенко підписав закон, спрямований на боротьбу з договірними матчами у спорті, за порушення якого можливе навіть позбавлення волі. Зважаючи на низку повідомлень про можливі «договірняки» в українському футболі, ви можете слідкувати за повідомленнями у спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

У червні Печерський районний суд міста Києва надав тимчасовий доступ до документів, в яких містились детальні дані про банківські рахунки багатьох футболістів молодіжних команд «Металіста».

«Рейтинг Букмекерів» в спеціальних матеріалах звертав увагу на деякі підозрілі матчі харківського клубу в чемпіонатах U-19 та U-21.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?