Огляд Geeks Toy – програми для бірж ставок Betfair і Betdaq

Рейтинг Букмекерів

Англійська компанія Geeks Toy пропонує лінійку з двох програм для гри на біржах ставок – для Betfair і для Betdaq. Обидві програми дозволяють торгувати на біржі ефективніше: швидше робити і приймати ставки на спорт, торгувати на необмеженій кількості ринків ставок на спорт одночасно, проводити більш глибокий аналіз ринків, частково автоматизувати торгівлю.

Бот Geeks Toy для Betdaq повністю безкоштовний, водночас як бот Geeks Toy для Betfair завантажити безкоштовно можна на 2 тижні, після чого буде потрібно купити ліцензію на 3 або 12 місяців.

Geeks Toy - програми для Betfair і Betdaq

Geeks Toy – програми для Betfair і Betdaq

У програм Geeks Toy для бірж такі особливості:
– Підтримка російської мови;
– Блискавична швидкість, функціональний інтерфейс – програми для Betfair і Betdaq від Geeks Toy дозволяють гнучко налаштовувати інтерфейс, пропонувати, міняти і приймати ставки одним кліком миші (при цьому коефіцієнти оновлюються дуже швидко);
– Можливість торгувати на будь-якій кількості спортивних подій/ринків одночасно;
– Покращена навігація по ринках ставок для швидкого знаходження потрібного;
– Спеціальний інтерфейс для торгівлі у «лайв» (під час спортивної події);
– Додаткові можливості: «сходовий» інтерфейс; функція Dutching – автоматичний розподіл суми по всіх наслідків так, щоб при будь-якому результаті отримати виграш; функція Stop Loss – автоматичний вихід з ринку при його незадовільному розвитку для мінімізації збитку; підтримка купонів Betfair; тестовий режим торгівлі і багато іншого.
– Контекстна довідкова інформація у кожному вікні.

Купити програму Geeks Toy для Betfair можна за 60 британських фунтів на 12 місяців і за 20 фунтів на 3 місяці. Але не забувайте, що ви можете завантажити бот для Betfair від Geeks Toy безкоштовно на 2 тижні, а програма для Betdaq повністю безкоштовна.

Скачайте програми Geeks Toy зараз для бірж ставок – і випробуйте їх!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?