Огляд FairBot: програма для біржі ставок Betfair від Binteko

Рейтинг Букмекерів

FairBot – це бот для Betfair, один з двох продуктів від Binteko для гри на біржах ставок. Будучи офіційною програмою для біржі Betfair на основі її API, FairBot 100% сумісний з нею.

fairbot-таблица

FairBot володіє такими особливостями:

– Надшвидкісне оновлення коефіцієнтів – до 5 разів на секунду, що дозволяє зразу фіксувати найменші зміни котирувань (торгівля проходить «у реальному часі»).

– Альтернативний «сходовий інтерфейс» з вертикальним відображенням коефіцієнтів ринку – він дозволяє керувати своїми ставками на ринку швидше: оформляти і скасовувати їх всього одним кліком миші, міняти коефіцієнти інтуїтивно зрозумілим методом «drag & drop». Цей інтерфейс відображає додаткову інформацію: Weight of Money (показник співвідношення укладених ставок «ЗА» і «ПРОТИ» на окремий результат, виражений у відсотках, де плюсове значення говорить про більшу суму на «ЗА», а негативне – про більшу суму на «ПРОТИ»), Chance of Winning (шанси на перемогу у відсотках), Last Price Match (коефіцієнт останньої прийнятої на кінець ставки), Total Matched Volume (загальна сума укладених ставок).

– Одночасно торгівля на декількох ринках через Market Watch List;

– Історія руху коефіцієнтів на основному екрані;

– Графіки з показниками ринку для його аналізу: SMA, EMA, MACD, Лінії Боллінжера, CCI. FairBot створює власний графік з трьома осями, що відображають час, коефіцієнт і обсяг ринку – він дозволяє зрозуміти, як коефіцієнт змінювався у певний момент часу.

fairbot-ladder

Програма для Betfair FairBot володіє безліччю додаткових функцій. Серед них застережливий сигнал при початку події і переході матчу у «лайв», при призупинення події у «лайві», при частковому або повному прийнятті ставки. Ви можете користуватися зворотним звітом перед початком події. Гравці мають можливість налаштувати автоматичне розміщення протилежної ставки і скасування не прийнятих ставок після заданого часу, розміщувати ставку одним кліком, вирівнювати поточний прибуток/збиток по всім виборам, розподіляти суму по всіх виборів в одній події для отримання прибутку при будь-якому результаті. Є й інші функції. До всього іншого бот для Betfair FairBot має навчальний режим, що дозволяє ставити «понарошку» для тренування.

fairbot-advanced-chart

Ви можете завантажити FairBot для 15-денного пробного користування, і якщо ця програма бот для Betfair виявиться тим, що ви шукали, вам запропонують купити FairBot недорого на 12 місяців – за 99 $. Можлива оплата WebMoney, Visa/Mastercard, банківським переказом, чеком і PayPal.

Скачайте FairBot зараз і випробуйте цю програму для гри на біржі ставок Betfair безкоштовно.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?