Офіційна заява ФК «Іллічівець» про «дивний» матч з ФК «Гірник-Спорт»

Рейтинг Букмекерів

Маріупольський «Іллічівець» виступив з заявою щодо матчу з ФК «Гірник-Спорт» у 19-му турі Першої ліги чемпіонату України з футболу, про який вже сказано-пересказано, але схоже, що ще буде багато сказано.

ФК «Іллічівець» закликає правоохоронні органи, ФФУ та ПФЛ провести чесне, об'єктивне і відкрите розслідування

ФК «Іллічівець» закликає правоохоронні органи, ФФУ та ПФЛ провести чесне, об’єктивне і відкрите розслідування

Перекладено «РБ» з російської мови:

Заява ФК «Іллічівець» щодо публікацій в ЗМІ про матч з «Гірник-Спортом»

«14-го листопада в Маріуполі «Іллічівець» провів заключний домашній матч у цьому календарному році. У грі 19-го туру чемпіонату України «Іллічівець» переміг «Гірник-Спорт» з рахунком 3:1. Після закінчення матчу в ФК «Іллічівець» з великим здивуванням прочитали в низці ЗМІ, що ця гра нібито носила договірний характер.

ФК «Іллічівець» відповідально заявляє, що завжди дотримується принципів «чесної гри» і ніколи не брав участі в договірних матчах! Наша команда досить сильна і не потребує допомоги «третіх осіб». Ми по праву лідируємо в Першій лізі, вигравши 15 матчів. Всі перемоги ми здобули виключно в чесній грі!

ФК «Іллічівець» закликає правоохоронні органи, ФФУ та ПФЛ провести чесне, об’єктивне і відкрите розслідування. Футбольний клуб відкритий до співпраці і готовий надати повну і всебічну допомогу слідчим органам.

Ми закликаємо представників ЗМІ та експертів припинити публікувати і тиражувати непідтверджену інформацію, а оперувати тільки фактами.

ФК «Іллічівець» виступає лише за чесний футбол!»

Нагадаємо, що на біржі ставок Betfair на цей матч було поставлено понад 275 тис доларів США. Деякі контори припинили прийом ставок на цей матч вже під час гри, хоча в інших матч минув без аномалій. Голова Federbet Франческо Баранка в ексклюзивному коментарі для «Рейтингу Букмекерів» висловив своє обурення відверто «дивним» матчем.

«Рейтинг Букмекерів» поспілкувався з президентом ФК «Гірник-Спорт», який, здається, обурений не більше, ніж інші. А тренер «Іллічівця» Олександр Севидов вважає, що у тому, що сталося, є провина і ФФУ. ПФЛ вже вимагає розслідування «дивного» матчу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт».

Читайте також:  «Фаворит-Спорт»: всі підозрілі ставки на матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» було зроблено з ППС Кривого Рогу, Києва, Маріуполя та Чернігова

В Fonbet розповіли про аномальні ставки на «дивний» матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?